Банк Спорядження наразі не функціонує 🙁

– А коли запрацює?

– Не знаємо(

– А хоча б приблизно, бо я в похід йду?

– І приблизно не знаємо(

– А можна хоча б щось взяти?

– Нажаль, не працює зовсім.

.

.

.

Ідея проекту #БанкСпорядження – надати можливість нашим читачам безкоштовно протестувати спорядження з оглядів і впевнитись у правильності свого вибору або переконатись, що варто шукати ідеалу далі. Додатковий бонус – насичення україномовного медіа простору інформацією про цікаве сучасне туристичне спорядження і поширення інформації про ПроПоходи.

Хочете почитати огляди тих, хто скористався банком? Тисніть сюди.

Будь-яке спорядження, наявне в Банку, ви можете взяти безкоштовно на термін до 5 днів, щоб спробувати його в реальних походних умовах. 5 днів = 1 день отримання + 3 дні походу + 1 день сушки і відправки.

Обов’язковою умовою безкоштовного тестування є написання відгуку про спорядження у власних соцмережах в форматі двох постів: перший – про отримання спорядження за проектом #БанкСпорядження від ПроПоходи, другий – безпосередньо ваші враження про користування спорядженням з поміченими перевагами і недоліками.

Якщо ви хочете спробувати спорядження в дії, але не бажаєте писати про нього чи не маєте акаунтів в Facebook чи Instagram, всі дні користування будуть зараховані вам як платні. Вартість дня користування кожною одиницею спорядження є символічною і вона зазначена в таблиці доступного спорядження.

Якщо ви плануєте протестувати спорядження у тривалішому поході, всі додаткові дні тесту вважатимуться днями платного користування.

Якщо за 2 тижні до або 2 тижні після тестування ви зробите покупку в одному з наших магазинів-партнерів через посилання з нашого сайту на суму не меншу, ніж роздрібна ціна тестованого спорядження, ми повернемо вам вартість 5 днів платного користування.

Важливо! Покупка має бути здійснена або через наші посилання (магазин Вершина або магазин Gorgany), або ви можете сказати кодове слово “ПроПоходи” касирові в будь-якому фізичному магазині мережі Gorgany при оформленні покупки.  

Щоб повернути кошти за 5 днів користування, надішліть нам на пошту фото вашого чеку. На його основі ми зробимо запит в магазин і, якщо підтвердиться, що покупка була здійснена через наші посилання чи кодове слово, повернемо вам кошти за 5 днів користування.

Якщо ви хочете взяти у мандрівку дві або більше одиниці спорядження, лише одна з них надаватиметься для безкоштовного 5-денного тесту за відгук. Тест решти не вимагає відгуку і оплачується з 1-го дня користування. Однак повернути гроші за 5 днів прокату кожної одиниці можна за правилом покупки на відповідну до одиниці спорядження суму в магазинах-партнерах ПроПоходи за нашими посиланнями.

Вартість користування спорядженням утримується із суми застави, яку надсилає користувач перед отриманням спорядження.

Якщо все вищезазначене вас влаштовує, прочитайте, будь ласка, всі деталі і умови нижче.

Як отримати спорядження?

Оберіть спорядження, користуючись таблицею доступного спорядження. Червоні клітинки – спорядження зайняте. Білі – вільне.

Пам’ятайте:

  • Термін безкоштовного користування за відгук становить 5 днів (1 день отримання, 3 дні походу, 1 день сушка та відправка спорядження). Усі додаткові дні вважаються платними днями користування.
  • Якщо ви не бажаєте писати відгук – усі дні вважатимуться платними.
  • Ви можете взяти більше, ніж одну одиницю спорядження, але лише одна надаватиметься для безкоштовного 5-денного тесту за відгук
  • Брати повторно на безкоштовний тест за відгук одну і ту ж річ не можна.

Заповніть заявку на тестування. Вказуючи дати користування спорядженням не забувайте, що до терміну самої мандрівки потрібно додати +1 день для отримання спорядження та +1 день для просушування та відправки спорядження.

Наприклад, ваш похід триває 15-16-17 числа. Тоді при оформленні заявки потрібно вказати період з 14 по 18 число. Спорядження надсилатиметься вам 13 числа, а назад ми маємо отримати його на нашому відділенні Нової Пошти 19 числа.

Якщо ви хвилюєтесь через можливі затримки із доставкою або знаєте, що не зможете відправити спорядження наступного дня після походу (наприклад, це вихідний день і перевізник не здійснює відправки), додавайте додаткові дні при оформленні заявки.

Важливо! Заповнення заявки не гарантує отримання спорядження!

За тиждень до зазначеної в заявці дати, ми відправимо лист із підтвердженням або відмовою. Якщо ви отримали підтвердження броні на спорядження, це рішення залишається незмінним до тих пір, поки ви самі не відмовитесь від резерву.

Якщо ви вирішили відмовитись від спорядження, якнайшвидше повідомте про своє рішення ПроПоходи через пошту або соціальні мережі, аби ми внесли зміни в таблицю доступного спорядження.

Зверніть увагу! Іноді лист із підтвердженням або відмовою може попасти у папку “Спам”. Будь ласка, перевіряйте її.

Для гарантії збереження та повернення спорядження, а також виконання всіх умов проекту, читач вносить заставу. Суму застави кожної одиниці спорядження можна переглянути в таблиці доступного спорядження.

Застава надсилається на банківську картку за 4 дні до запланованого походу та повертається одразу після того, як ПроПоходи отримає спорядження, а користувач виконає усі умови проекту. Платні дні користування спорядженням вираховуються із застави.

Якщо користувач при оформленні заявки вказав, що не планує писати відгук, застава за виключенням оплати за користування повертається одразу після отримання та перевірки спорядження.

Банківську комісію оплачує читач.

Не забувайте повідомити ПроПоходи про внесення застави.

Доставку спорядження в обидва боки перевізником Нова Пошта читач сплачує власним коштом. Сума страхування посилки обов’язково має бути не меншою за суму застави, що зазначена в таблиці доступного спорядження. В іншому випадку, в разі пошкодження спорядження при пересилці, застава не повертається.

Якщо ви берете спорядження на HikeYourOwnHike з ПроПоходи, то до старту походу та від фінішу ми доставимо його власноруч. Звісно, якщо матимемо змогу це зробити.

В решті випадків у переддень зазначеної у заявці дати ПроПоходи здійснюють відправлення спорядження лише перевізником Нова Пошта. Інших варіантів отримати спорядження немає. Просимо нагадати нам про відправлення спорядження за день до зазначеної дати.

Важливо! До кожної одиниці спорядження користувач отримує комплектуючі: наприклад, до спальника – компресійний чохол, до намету – комплект кілків та відтяжок, до надувних килимків – набір для ремонту. Як саму одиницю спорядження, так і комплектуючі користувач зобов’язується перевірити перед мандрівкою на наявність та предмет пошкоджень. Якщо виявлено пошкодження, про це варто одразу повідомити ПроПоходи, додаючи до детального опису фото. В даному випадку ви не будете відповідальним за ремонт спорядження. При неможливості користування даною одиницею спорядження ми спробуємо здійснити її заміну.

Беручи спорядження у мандрівку, ви стаєте відповідальним за його збереження, цільове використання та догляд за ним. Читач несе матеріальну відповідальність за спорядження. Пошкодження, що стали результатом необережного або невмілого ставлення, ремонтуються за кошт читача. Сума ремонту утримується із застави.

БанкСпорядження – наче двостороння угода. З одного боку читачі можуть безкоштовно протестувати найсучасніше спорядження. З іншого – ми прагнемо пізнаваності ПроПоходи і збільшення кількості україномовного контенту про туристичне спорядження. Найкращим рішенням цієї задачі ми бачимо поєднання деталізованих оглядів на ПроПоходи з об’єктивними і щирими відгуками мандрівників. Тож від читачів, які користуються проектом БанкСпорядження та бажають отримати 5 днів безкоштовного прокату, ми вимагаємо наступне:

  1. Два пости у соцмережах. Перший – при отриманні спорядження запостіть фото з ним та розкажіть куди плануєте подорожувати. Другий – розгорнутий відгук з фотографіями з походу. Обидва пости мають лишатись у загальному доступі.
  2. Розгорнутий відгук має містити щонайменше три фото та 1500 знаків тексту. У нас немає вимог до змісту написаного, це ваш досвід користування і ваш відгук. Будьте максимально об’єктивними при написанні.
  3. Пости у соцмережах мають містити хештег #БанкСпорядження та активне посилання на ПроПоходи (Фейсбук) або @propohody (інстаграм). Це сприятиме популяризації проекту та його більшій впізнаваності. Окрім того, це дозволить ще краще побачити користь від проекту нашим партнерам, які надають нам спорядження для тестів.
  4. У листі про відправку вам буде надіслано посилання на обране спорядження на сайтах наших магазинів-партнерів. Кожен пост має містити хоча б одне посилання, саме у тому вигляді, в якому ви його отримали у листі. Останнє дуже важливо, адже лише у такому вигляді спрацьовує реферальна система. Якщо ви перейдете за посиланням і скопіюєте його з рядка браузера, воно вже не діятиме.
  5. Якщо публікація постів затримується більше, ніж на 2 тижні, умови проекту вважаються недотриманими і 5 днів безкоштовного користування не врахуються. Тоді кожен день буде вважатись платним користуванням.

Обов’язково почистіть і просушіть спорядження. Саме для цього у ви зазначали додатковий день після походу. Відправте спорядження з усіма комплектуючими, які були вам надіслані Новою Поштою, на те відділення і на того отримувача, які були вказані в листі із номером транспортної накладної або у квитанції відправки. Пам’ятайте, що відправка спорядження здійснюється за ваш рахунок, з повним страхуванням і в строк до відправлення останньої машини з відділення. Кожен протермінований день вважається додатковим днем платного користування.

Зверніть увагу! У випадку 5-ти денного безкоштовного тестування за відгук, на п’ятий день ви маєте відправити нам спорядження Новою Поштою таким чином, щоб наступного дня ми змогли отримати його на своєму відділенні в Києві. Тобто потрібно здійснити відправку до відбуття останньої машини з вашого відділення. Дізнатись інформацію про машини можна на кожному відділенні Нової Пошти. Якщо ви спізнитесь, ми нарахуємо додатковий платний день користування.

Сума страхування має дорівнювати сумі застави за спорядження. Якщо ви проігноруєте цей пункт, зробивши страхування мінімальним (200 гривень), а під час доставки компанія-перевізник його пошкодить, ми не зможемо отримати від неї повноцінного відшкодування. У такому випадку ваша застава буде використана для заміни пошкодженого спорядження на нове.

Про будь-які пошкодження спорядження, які сталися під час використання, одразу повідомте ПроПоходи, щоб ми зарезервували час на його ремонт перед відправкою наступному читачеві.

Після того, як ми отримаємо спорядження і перевіримо його чистоту, комплектацію та цілісність, а також ваші відгуки у соцмережах, застава буде повернута на картку, яку ви вкажете. Якщо термін використання спорядження становив більше, ніж 5 днів, або при оформленні заявки ви вказали, що не плануєте писати відгук, вартість користування буде вирахувана із суми застави. Комісію за переказ оплачує читач.

В разі недотримання умов щодо публікацій безкоштовні дні тестування не надаються. Тоді всі дні користування вважаються платними і з застави буде утримано відповідну суму.

При поверненні брудного або непросушеного спорядження ми утримуємо 5% заставної вартості.

При пошкодженні спорядження з застави буде утримано суму вартості ремонту.

В разі втрати комплектуючих з застави буде утримано суму на їх компенсацію.

При значному пошкодженні чи забрудненні спорядження користувач зобов’язаний здійснити його заміну на нове, або може бути утримана сума застави, що дорівнює 70% від повної вартості спорядження (повну вартість можна подивитись у таблиці доступного спорядження.

Якщо всі умови вам підходять, сміливо скидайте заявку! Якщо у вас досі залишаються запитання, напишіть нам на пошту propohody@gmail.com із темою “Запитання по Банку спорядження” і ми радо на них відповімо.