Про нас

Привіт, друзі!

З вами на зв’язку Антон Прохоров і Христина Присяжна. Ми ведемо роботу над блогом ПроПоходи, найкрутішим українським блогом про туристичне спорядження і мандрівки з рюкзаком.

Власним прикладом ми хочемо заманити вас в гори, щоб показати, яку красу і відчуття можна знайти поза цивілізацією. Разом з тим, хочемо навчити вас мандрувати легко і безтурботно.

Ми детально розказуємо про цікаві маршрути, знайомимо з новітнім спорядженням і допомагаємо зібрати легкий рюкзак без жодних компромісів з комфортом. 

Для нас важливо показати дбайливий підхід до використання природних ресурсів і поширити високу культуру мандрів. Ми не рубаємо дерева і не випалюємо землю, а користуємось газовими пальниками. Наше спорядження має слугувати роками, а сміття з походу має залишатись в смітнику з розділеним збором відходів.

Ми багато говоримо про спорядження, бо від нього значно залежить комфорт подорожей. Більшість спорядження, яке потрапляє в наші огляди, доступне для безкоштовного тестування нашим читачам, завдяки проекту Банк Спорядження. Ми віримо, що завдяки цьому проекту кожен з вас зможе зробити більш усвідомлений та виважений вибір туристичного спорядження і, як наслідок, вибрати найкраще саме для себе. Водночас, ми щиро переконані, що з браком коштів, їх краще витрачати на квитки і подорожі. Бо краще зі старим наметом відвідати країну мрії, ніж з новим і крутим лишитись вдома.

За нами можна стежити в

Контакти

З нами дуже легко зв’язатися. Ми з радістю відповідаємо на всі листи, коментарі і пропозиції. Часом ми подорожуємо, тоді відповіді затримуються.

Для зв’язку використовуйте:

– пошту propohody[собака]gmail.com

– соцмережу https://www.facebook.com/propohody/

– коментарі до публікацій.

Увага! Суб’єктивна думка! Не вважайте інформацію на сайті єдиною можливою істиною. Будь-яка інформація має розглядатись критично. Оскільки те, що буде добре для нас, може не підійти вам. Пам’ятайте, що кожна окрема людина і випадок – унікальні.

Всі огляди написані абсолютно чесно і відображають наші думки стосовно обраного спорядження. Враховучи спорядження, що ми отримуємо від виробників чи їх представників безкоштовно. ПроПоходи – незалежне джерело інформації. Так буде лишатись і надалі.

Знайте власні можливості і не ризикуйте!