Співпраця з магазинами туристичного спорядження

Якщо ви купуєте спорядження у наших партнерів за посиланнями нижче або за посиланнями, розміщеними під статтями, ми отримуємо невелику комісію на розвиток проекту, водночас ви не витрачаєте жодної додаткової копійки. 

Наші партнери:
магазин Вершина,
магазин Gorgany,
– магазин Кайнозой,
– також ви можете сказати кодове слово “ПроПоходи” при розрахунку в будь-якому магазині мережі Gorgany і ми теж отримаємо комісію з вашої покупки без жодних додаткових витрат для вас.

ПроПоходи – абсолютно незалежне джерело інформації. Жодна зовнішня сторона не впливає на зміст оглядів. Так лишатиметься і надалі.

Аби ресурс міг існувати і розвиватися, ми маємо отримувати доходи. Водночас, монетизація має мінімально впливати на відвідувачів і не конкурувати з головною цінністю ПроПоходи – довірою читачів.

Одним з видів монетизації, який виконує поставлені вимоги, є партнерство з магазинами туристичного спорядження.  

Якщо ви прийняли рішення купити спорядження – скористайтесь посиланнями, що розміщені в вище, або в кінці оглядів, чи під відео на нашому YouTube каналі. Ви не сплатите жодної додаткової копійки, а ПроПоходи отримує невелику комісію від магазину-партнера. Таким чином, без втрат з вашої сторони ви підтримаєте проект і дасте нам можливість розвиватись. Знову ж таки, для вас.

Кожне посилання працює як вхід на сайт. Ви можете здійснювати будь-які покупки. Ми отримаємо комісію за всі товари.

Важливо! Якщо у вас з’явилися претензії до магазину-партнера, дуже просимо сповістити нас. Ми тримаємо зв’язок з керівництвом магазинів і можемо зі свого боку висловлювати побажання і зауваження.