Автор блогу ПроПоходи. Свої перші гірські кроки зробив 25 років тому в Алтайських горах. Зараз живу і працюю в Києві. Обожнюю гори, рух, складні задачі і легке спорядження.

Результат термоса Salewa Thermo Lite на фініші температурного експерименту став для мене несподіванкою. Перше місце і 3,5°С відриву від найближчого конкурента. І це Salewa, яка на термосах не спеціалізується, не рекламує їх, а лиш скромно показує асортимент на останніх сторінках свого каталогу.

Термос Salewa Thermo Lite огляд

Важливо! Термос Salewa Thermo Lite наданий нам дистриб’ютором безкоштовно. Також ми отримуємо гонорар за публікацію цієї статті. Це жодним чином не впливає на зміст огляду, оскільки за автором лишається повний контроль над його наповненням. Детальніше в нашому кодексі публікацій.

84°С через 6 годин за температури повітря -20°С. І 54°С через добу від старту досліду. Магія!

как выбрать термос

Схоже, я знайшов того, хто осоромить Stanley і Zojirushi і відкорегує їхню історію лідерства.

Термос Salewa Thermo Lite обзор

До того ж, Salewa Thermo Lite – найтонший термос з тестованих нами. Ця властивість відблискує комфортом щоразу, як ви складаєте термос в рюкзак, і сяє ще яскравіше при складанні термосу в бічні кишені наплічників. термос туристичний

І, пам’ятаймо, що тонші термоси простіші в користуванні для хлопців і дівчат з невеликими долонями.

Комплектація Salewa Thermo Lite класична: ємність, корок і кришка-горня.

термос для чая

Корок – кнопковий. Однак його механізм незвичний. Це щось середнє між стандартною кнопкою і важелем, який ми бачили в Rockland Astro. Натискаємо на червону кнопку, чорна підіймається, і з-під неї ллється напій. Наповнивши горня легенько торкаємось чорної кнопки, вона відскакує на місце і механізм перекриває потік рідини.

термос для чаюдетский термос салева

Оскільки механічні корки вразливіші до забивання заваркою чи залишками кави, розумні виробники передбачають легкі способи їх розбирання. Salewa – серед них.

термос салева

Впираємось пальцями в пластикові виступи на корці і легко викручуємо верхню частину.

термоси огляд

Силіконових ущільнювачів на корці три: один на верхній частині і два – на нижній. Всі елементарно знімаються для ретельного промивання.

термос дитячий

Пластик корку достатньо якісний, з ним приємно працювати і на морозі, однак загальне враження від деталі посереднє. По-перше, я не знаю, як швидко зноситься механізм, бо пластик по відчуттям доволі м’який. І, по-друге, весь корок якийсь.. кривенький. До того ж, після закривання механізму, в корці лишається ще добряча кількість рідини, і треба не забувати щоразу її витрушувати.

термос для школьника

Для мандрівників з великими долонями зауважу з власного досвіду, що цей корок, як і в Primus Vacuum Bottle, має дуже тонкий обідок. Хапатись за нього вам може бути незручно. Я хотів би, аби він став на 3-4 мм ширшим.

маленький термос

Денце термосу вкрито незвичним напиленням. Ніби і не тверде, але й не еластичне. Можливо, це певний вид матової фарби. Воно краще протистоїть подряпинам і ударам, ніж основна фарба ємності. І, суб’єктивно, це напилення на йоту стишує контакт термосу з твердими поверхнями (плиткою, камінням, деревиною).

салева хороший термос

Кришка-горня базової конструкції: метал ззовні, пластик зсередини. Об’єм по вінця – 200 мл.

термос 1 литр

Зовнішній вигляд термосу – дуже гарний. Причина тому фарба, що гарно переливається і в натуральному, і в штучному світлі. Однак зверху на фарбі напилено лакове покриття, яке чутливе до подряпин. Тому варто одразу переконати себе, що подряпини – це дрібниці, або ж дивитись в бік іншої моделі.

термос 1 літр

Вага окремих деталей: ємність – 413 г, кришка-горня – 75 г, корок – 37 г. Загальна вага 525 грамів.

Висновки. Якщо якість теплоізоляції для вас є найсильнішим аргументом при виборі термосу, раджу дивитись в бік Salewa Thermo Lite. Плюс, його звужена ємність буде зручнішою за інші в походах, бо легше пірнатиме в кишені і переповнене основне відділення рюкзака. Але приготуйте себе до втрати термосом початкового блиску через подряпини і слідкуйте за корком, бо він, як на мене, найслабше місце в усій конструкції.

Переваги: відмінні показники ізоляції, тонка форма, гарний зовнішній вигляд.

Недоліки: зовнішнє покриття швидко вкривається дрібними подряпинами, сумнівний корок.

хороший термос нержавійка

Огляди інших термосів на ПроПоходи

Найелегантніший термос. І жодного пластику. Огляд Klean Kanteen TKPro
#RefillReuse. Термофляга Cheeki Classic Insulated. Огляд
Середня ціна, максимальна комплектація. Термос Esbit ISO1000ML. Огляд
Бюджетні термоси Rockland Astro і Rockland Comet. Огляд
Найкрутіший з Esbit. Термос Esbit Majoris VF1000TL. Огляд
Драйвова палітра класики. Термос Primus Vacuum Bottle. Огляд
Топовий швед. Термос Primus TrailBreak EX. Огляд
Теплоізоляція по-японськи. Термос Zojirushi SJ-JS10RA. Огляд
Еталон простоти. Термос Tatonka H&C Stuff. Огляд

Де купити, вдячність і підтримка

Купуєте в наших партнерів – підтримуєте ПроПоходи. Чарівні посилання, що прискорюють наш розвиток:

Чарівні посилання на спорядження з огляду:

Щиро цінуємо вашу підтримку і вкладаємо її лише в добрі справи.