Автор блогу ПроПоходи. Свої перші гірські кроки зробив 25 років тому в Алтайських горах. Зараз живу і працюю в Києві. Обожнюю гори, рух, складні задачі і легке спорядження.

Весь вечір попереднього дня ми уважно вивчали рецепти і пробували визначити, що нам здається оптимальним по часу, смаку і зусиллям для готування в поході.

Нагадаю, переможці отримують круті призи від наших спонсорів.

Призовий фонд конкурсу

За перше місце в категорії “Вечеря” – новинка 2017 року від шведського бренду Optimus, казанок з анодованого алюмінію Terra Xpress HE Cooking Pot з антипригарним покриттям і теплообмінником.

За перше місце в категорії “Сніданок” – надзвичайно компактний і зручний чайник-казанок X-Pot Kettle від австралійського бренду SeaToSummit.

За друге місце в обох категоріях – футболка від українського Turbat з принтом на гірську тематику.

За третє місце в обох категоріях – набір карт українського видавництва АССА, яке випускає найкращі карти для Карпат і має їх у ламінованій версії. Саме такі надані для призів.

 

Тепер до вибору переможців.

В категорії “Вечеря” з-поміж усіх запропонованих рецептів ми вибрали три найцікавіші на нашу думку рецепти з точки зору простоти приготування в поході і смаковий властивостей.

1 місце. Каррі з креветками від Олександра Чорного. Неодноразово готував схожу страву в походах до настання субліматної ери в нашому житті. З рецептом від Олександра вона виглядає ще цікавішою.

Лучший украинский блог ПроПоходи и снарягу для них проводит кулинарный конкурс, и я решил в нем участвовать со своим пох…

Опубліковано Alexander Chorny 18 травня 2017 р.

2 місце. Cпагетті з томатним соусом з базиліком і оливками. Щоправда, в цьому рецепті я б прогрів би і соус, щоб томатна паста ввібрала аромати базиліку і часникової олії.

Отже, мій допис про походну страву на конкурс від ПроПоходи:)Коротко інгредієнти – спагетті, томати, часник, олія, спе…

Опубліковано Sergey Levandovski 21 травня 2017 р.

3 місце. Різотто з куркою і овочами від Анни Власової. Всі зусилля – в комфорті вдома, в поході – 10 хвилин і вечеря готова.

Итак, поделюсь сегодня фото рецептом ризотто с курицей и овощами для кулинарного конкурса, который проводят ПроПоходи.Р…

Опубліковано Anna Vlasova 17 травня 2017 р.

В категорії “Сніданок” нашими фаворитами стали:

1 місце. Сніданє “по-Мармароськи” від San Cherro. В сніданки такого типу я б ще додав M&M’s. І красиво, і смачно:)

Сніданє "по-Мармароськи"Найкрутіший український блог ПроПоходи проводить кулінарний конкурс і як б хотів поділитися св…

Опубліковано San Cherro 19 травня 2017 р.

2 місце. Кускус із томатно-м’ясною заправкою від Віри Волошиної. Часом на сніданок солодкого дійсно не хочеться. До того ж, кускус супер швидкий і простий в приготуванні.

Для конкурсу від блогу ПроПоходи Сніданок у поході – річ важлива. Як поїси зранку, так і йтимеш цілий день) Тому визнаю…

Опубліковано Вірою Волошиною 21 травня 2017 р.

3 місце. Сніданок зі свіжими ягодами від Олександра Чорного. В сезон без свіжих ягод – ніяк.

И вдогонку рецепт идеального походного карпатского завтрака :). Готовил с племянником Daniil ChernyКонкурс походных ре…

Опубліковано Alexander Chorny 18 травня 2017 р.

 

Вітаю переможців! Дякую, що долучились до конкурсу і порадували нас цікавими рецептами! Очікую, що наш наступний конкурс буде ще насиченішим цікавими рецептами страв для походів і зможе залучити ще більшу кількість небайдужих до кулінарії туристів.

Дякую споснорам конкурсу!

Зверність увагу на пальники і посуд Opimus. Вони надзвичайно цікаві. Пальник Optimus Polaris, що їсть будь-яке паливо без зміни форсунок, – знахідка для мандрівників в далекі краї.

SeaToSummit давно став кількісним лідером наших списків спорядження завдяки своїй інноваційності і якості. Спальники, килимки, гамак, частково посуд, гермочохли для документів, гермомішки – це лише перші згадки з продуктів STS, які лежать в наших рюкзаках.

Turbat щоразу вражає новим спорядженням і одягом. Скоро, за нашими даними, від них варто очікувати новий крутий намет.

І, звісно, карти Карпат від АССА – кожен наш маршрут в українські гори обов’язково прокладений по цим картам.

Чекаю від переможців координати для відправки призів Новою Поштою. Скидайте на скриньку propohody[собака]gmail.com.

Будьте ситими і їжте смачно в горах 😉

*Бажаєте підтримати розвиток ПроПоходи? Купуйте спорядження в наших партнерів через посилання нижче. Ми отримаємо невелику комісію з вашої покупки, а ви не витратите жодної додаткової копійки.