Автор блогу ПроПоходи. Свої перші гірські кроки зробив 25 років тому в Алтайських горах. Зараз живу і працюю в Києві. Обожнюю гори, рух, складні задачі і легке спорядження.

Ми зробили те, що ви просили вже давно. Поділились думками стосовно кращого спорядження в бюджетному ціновому сегменті.

Ось відео, а нижче я складу список із посиланнями на магазини.

Намет

Найкращим бюджетним ми вважаємо Naturehike P-Series II. Він коштує 3052 гривні, важить 2100 грамів, має два входи, два тамбури і.. решта у відео. Якщо схочеться просторішого – дивіться Turbat Shanta. На 50% дорожчий, а додаткового простору отримаєте більше ніж вдвічі.

*На тому сайті, куди веде вас посилання, скажіть “Запишіть На ПроПоходи” коли будете робити замовлення телефоном чи поштою і отримаєте 10% знижку на весь асортимент Naturehike.

Рюкзак

Travel Extreme Spur 42 – лідер серед бюджетних рюкзаків. Гарний, надійний і продуманий універсал українського виробництва вартістю 1833 грн і вагою 1385 грамів. Обійшов навіть сімейство Декатлону, хоча вони теж мають що показати.

Килимок

Обрізана пінка – найбюджетніший з легко-комфортних варіантів: 200 грн, 330 грамів. Дещо більше зручності маніпуляцій отримаєте з “гармошкою” Terra Incognita Sleep Mat: 377 грн, 320 грамів.

Спальник

Тут в нас ніс до носа йшли Trimm Impact (1875 грн, 950 грамів) та Turbat Vatra 2S (1795 грн, 1050 грамів). Імпакт фінішував на півноса попереду, бо помітно компактніший. Однак дівчатам і тим хлопцям, що відчувають холод сильніше, я б радив приглядатись до Vatra 2S, бо він тепліший. Ватра має 150 г/кв.м утеплювача Thermolite Quallo проти 100 г/кв.м того ж утеплювача у Імпакта. І якщо ми розглядаємо бюджетні спальники “на нуль градусів”, то Turbat Vatra серед них чемпіон співвідношення вага/об’єм/ціна/температура.

Пончо

Turbat Molfar подобається нам найбільше. Вміє перетворюватись на тент або навіс над тамбуром намету.

Кухня

Варіант перший – пальник Fire Maple FMS-103 (540 грн, 103 грами) і кружка з нержавійки потрібного об’єму з найближчого ринку.

Досконаліший, економніший по газу і зручніший варіант – інтегрована система Fire Maple FMS-X3 (1620 грн, 614 грамів).

Горнятко

Wildo Fold-a-cup (81 грн, 25 грамів) не має рівних по співвідношенню вага/об’єм/ціна/живучість. Є в великому розмірі на 650 мл для тих, кому замало чверті літра.

Ніж

Беріть компактний з дому.

Ложка

Дерев’яна з ринку, або пластикова найпростіша (водночас міцна) з Ікеї або схожого магазину.

Рушник

Декатлонівський або приємна на дотик мікрофібра з відділу авто-товарів будівельного магазину чи звичайного супермаркету.

Трекінгові палиці

Не ламайте дерева в лісі. Або користуйтесь тим, що вже впало, або обирайте трьохсекційні Naturehike за 700 грн вагою 520 грамів.

Ліхтарик

Ми не можемо порадити жоден з супер-бюджетних, бо не користувались ними. Будемо раді, якщо ви допоможете своїм досвідом.

Якщо маєте питання по списку – запрошую в коментарі!

ПроПоходи на Патреоні

Долучайтесь до Команди Патреону, підтримуйте розвиток проекту, отримуйте бонуси і ранній доступ до матеріалів!

#ЗапишітьНаПроПоходи

Купуєте в наших партнерів – допомагаєте ПроПоходи і автору статті. Чарівні посилання, що прискорюють наш розвиток:

  • Інтернет-магазин Вершина
    Інтернет-магазин Gorgany
  • Або скажіть “Запишіть на ПроПоходи” на касі будь-якого магазину Gorgany.
  • Інтернет-магазин Команда Екс надає 10% знижки за кодовою фразою “Запишіть На ПроПоходи” в коментарі до замовлення
  • Або скажіть “Запишіть на ПроПоходи” на касі магазинів Команда Екс та Команда Екс Travel
  • Liteway надає 5% знижки за промокодом “propohody”
  • James Cook надає 5% знижки за промокодом “propohody”
  • ЇDLO дає знижку 10% за промокодом “2ProP10“.
  • 10% знижки за кодовим словом “Запишіть на ПроПоходи” на спорядження Naturehike в офіційного дистриб’ютора при замовленні телефоном чи поштою (контакти і каталог тут: https://naturehike.com.ua/).

Щиро цінуємо вашу підтримку і вкладаємо її лише в добрі справи.