Автор блогу ПроПоходи. Свої перші гірські кроки зробив 25 років тому в Алтайських горах. Зараз живу і працюю в Києві. Обожнюю гори, рух, складні задачі і легке спорядження.

Ми їдемо на Білий Слон вчитись базовим навичкам альпінізму і лавинній безпеці, щоб впевненіше почуватись в зимових горах, і запрошуємо приєднатись до нас мандрівників з аналогічним прагненням.

Навчання проведуть гіди Ture Komanda. Семінар буде цінним як для початківців, які лиш планують спробувати зимові гори, так і для аматорів, які вже мають досвід походів, але не проходили подібного навчання. Програму можна переглянути тут: http://www.ture.ua/alpseminar-gadzhyna-p2145/.

Триватиме курс 4 дні, теорія в теплі, ночівлі в теплі (хостел, котедж), практика в горах. Відповідно, щодня буде можливість просушити речі і зосередитись на навчанні, а не на стримуванні тепла.

Для нашої групи ми попросили розширити програму теорією і практикою встановлення намету в глибокий сніг, облаштуванню захисту намету, принципами облаштування зимового табору. Плюс, для тих хто хоче безпечно випробувати своє спорядження або просто спробувати спати в наметі взимку, буде можливість зробити це просто в кемпі і, в разі чого, швидко повернутись на своє тепле ліжко в хостелі. Так би мовити, безпечний експеримент з підстраховкою.

Почнемо 08.02 о 10:30 ранку в Білому Слоні. Аби полегшити добирання, організовано прямий трансфер з Івано-Франківська. Він чекатиме біля вокзалу о 6:30 ранку, тому брати квитки варто з розрахунку прибуття на цей час. Ми будемо їхати з Києва потягом №43. Ним і назад.

Загальна ціна варіюється залежно від набору послуг, якими ви плануєте скористатись:

  • Навчання, проживання, харчування і страхування = 2900 грн. Сюди включено житло формату хостел або бунгало. В хостелі на ті дати є вільними лише 7 місць, тому діємо по формату “хто перший”. Є можливість за ціною хостела жити в літньому бунгало. Його недолік – підлога не утеплена, тому босим не походити і в супер-холодні ночі до ходіння в футболці його не прогріти, але це окремий будиночок, що для когось може стати визначальним фактором. І третій варіант – жити в котеджі (4-5 осіб), що передбачає власний санвузол, камін, широкі ліжка, затишок і т.д. Коштують ці переваги +170 грн за ніч.
  • Трансфер з Івано-Франківська і назад = 550 грн.
  • Оренда альп-спорядження = до 160 грн за добу (потрібно брати на три доби), залежно від того, що вам потрібно. Перелік з цінами на оренду можна подивитись тут: http://www.ture.ua/prokat/equipment-alpseminar/ Уточнення по переліку: мотузка надається безкоштовно, карабінів потрібно 3-4. Для економії можна повністю або частково позичити таке спорядження в друзів.

Максимальна кількість учасників в групі, щоб вона продуктивно працювала на теорії, а в горах була в безпеці – 14 чоловік. Тому не баріться заявити про своє бажання заповненням анкети: https://goo.gl/kzckAA

Важливе уточнення: виконавці цієї події – Білий Слон і Ture Команда. Задача ПроПоходи – підняти рівень обізнаності серед мандрівників, ставши приводом приєднатись до навчання. В решті моментів ми такі ж учасники, як інші: їдемо здобувати знання та навички.

Бонусом ми забронювали сауну на третій день навчання, як раз після практичного виходу в гори, щоб відігрітись і відпочити.

Якщо у вас виникають питання – задавайте в коментарях.