Місія

Ми радіємо, що кожного року зустрічаємо в горах все більше і більше цікавих людей. Водночас, бачимо, що багато українців досі не усвідомлюють скільки натхнення й емоцій можна отримати під час мандрів.

Хребет Фагараш

Ми хочемо заманити вас в гори, показавши, яка краса і які відчуття на вас очікують. І хочемо навчити вас мандрувати легко, безтурботно і, водночас, максимально безпечно.

Детально розкажемо про цікаві маршрути, познайомимо з новітнім спорядженням і допоможемо зібрати рюкзак. Покажемо власний побут в горах, аби ви могли уявити, як просто все відбувається.

Для активних мандрівників ми готуємо огляди найсучаснішого спорядження, розвідуємо незвичні напрямки подорожей і відкриваємо нові активності.

Для нас важливо показати дбайливий підхід до використання природних ресурсів і поширити високу культуру мандрів. Ми не рубаємо дерева і не випалюємо землю, а користуємось газовими пальниками. Наше спорядження має слугувати роками, а сміття з походу має лишатись в смітнику.

Більшість спорядження, яке потрапляє в огляди, доступне для безкоштовного тестування нашим читачам, завдяки проекту Банк Спорядження. Ми віримо, що завдяки цьому проекту кожен з вас зможе зробити більш усвідомлений та виважений вибір. Водночас, ми щиро переконані, що гроші краще витрачати на квитки і подорожі. Бо краще зі старим наметом відвідати країну мрії, ніж з новим і крутим лишитись вдома.

Околиці вершини Рарау

Що ми робимо ще, аби досягти поставленої мети?

  • ​Влаштовуємо безкоштовні походи #HikeYourOwnHike, куди запрошуємо всіх охочих прогулятись Карпатами в легкому форматі, який цікавий для початківців як варіант безпечного знайомства з горами, а досвідченим мандрівникам – як крута тусовка однодумців;
  • разом з нашими читачами чистимо стежки від завалів та сміття і пробуємо облаштовувати місця стоянок;
  • допомагаємо українським виробникам вдосконалювати і розробляти спорядження;
  • ведемо найкрутіші репортажі зі щорічної виставки Outdoor Show в Німеччині;
  • проводимо живі лекції в різних містах України, виступаємо на форумах, зустрічах і фестивалях.

Заряджайтесь, вибирайте маршрут, збирайте рюкзак і вирушайте в мандри! А ми допоможемо 😉