Місія

Ми радіємо, що кожного року зустрічаємо в горах все більше і більше цікавих людей. Водночас, бачимо, що багато українців досі не усвідомлюють скільки натхнення й емоцій можна отримати під час мандрів.

Хребет Фагараш

Ми хочемо заманити вас в гори, показавши, яка краса і які відчуття на вас очікують. І хочемо навчити вас мандрувати легко і безтурботно. Детально розкажемо про цікаві маршрути, познайомимо з новітнім спорядженням і допоможемо зібрати рюкзак. Покажемо власний побут в горах, аби ви могли уявити, як просто все відбувається.

Для активних мандрівників ми готуємо огляди найсучаснішого спорядження, розвідуємо незвичні напрямки подорожей і відкриваємо нові активності.

Для нас важливо показати дбайливий підхід до використання природніх ресурсів і поширити високу культуру мандрів. Ми не рубаємо дерева і не випалюємо землю, а користуємось газовими пальниками. Наше спорядження має слугувати роками, а сміття з походу має лишатись в смітнику.

Ми багато говоримо про спорядження, бо від нього значно залежить комфорт подорожей. Більшість спорядження, яке потрапляє в наші огляди, доступне для безкоштовного тестування нашим читачам, завдяки проекту Банк Спорядження. Ми віримо, що завдяки цьому проекту кожен з вас зможе зробити більш усвідомлений та виважений вибір туристичного спорядження і, як наслідок, вибрати найкраще саме для себе. Водночас щиро переконані, що гроші краще витрачати на квитки і подорожі. Бо краще зі старим наметом відвідати країну мрії, ніж з новим і крутим лишитись вдома.

Околиці вершини Рарау