НічВНаметі – це коли ми вибираємось посеред тижня в гарну локацію недалеко за місто та проводимо вечір в цікавій і веселій компанії любителів мандрів. А зранку – до роботи, сповнені енергії та нових вражень.

Не траплялось спати в наметі? Тоді це гарна нагода отримати новий досвід, бо навколо буде багато досвідчених мандрівників, які зможуть дати корисні поради і допомогти зі встановленням спорядження. Та й цивілізація під боком, в разі чого 😉

Як завжди, про їжу та воду кожен дбає самостійно. НічВНаметі – чудова нагода поекспериментувати з приготуванням похідних страв, протестувати нове спорядження та завести цікаві знайомства.

Захід абсолютно безкоштовний. Щоразу ми вибираємо цікаву локацію, надаємо трек чи схему добирання, розписуємо найкращі варіанти доїзду. Спорядження, їжу та розваги учасники забезпечують собі самостійно. Вогнище розпалюємо лише у тому випадку, якщо ВСІМ учасникам НічВНаметі це зручно.

Найпопулярніші запитання про НічВНаметі:

Захід абсолютно безкоштовний. Ми прагнемо, аби якомога більше цікавих людей змогли зустрітись у затишній атмосфері посеред робочого тижня.

Якщо у вас немає чогось із спорядження, або ви хочете спробувати щось інше, ніж у вас уже є – скористайтесь проектом БанкСпорядження.

Також ви можете до когось підселитись, якщо хтось із мандрівників матиме вільне місце в наметі. До кожної мандрівки ми створюємо подію на нашій сторінці у фейсбуці, тож усі питання та пропозиції можна задавати там.

Зазвичай ми вибираємо затишну локацію недалеко від Києва. До кожної події розписуємо варіанти добирання на власному авто та публічним транспортом від найближчої станції метро. Місце ночівлі, парковки авто, зупинки громадського транспорту можна знайти на карті, що створюється до кожної конкретної події. Якщо до місця ночівлі можна дійти лише пішки, ми додаємо трек від найближчої автобусної зупинки.

Якщо плануєте їхати власною машиною і маєте вільне місце – координуйтесь в коментарях до події з тими, хто пішки, і підхоплюйте їх або ще в Києві, або на шляху до місця ночівлі.

Ми орієнтуємось на післяробочий час – 18-19 годину. Якщо у вас є бажання приїхати раніше – здійснюйте його. Якщо вам вдасться приєднатись лише близько опівночі – ми будемо раді вас бачити.

Вранці всі виїжджають з місця ночівлі в залежності від години, на котру їм потрібно на роботу. Для когось це 7 година ранку, а для когось – і післяобідній час.

Про їжу та питну воду для готування кожен дбає самостійно. Іноді ми беремо НічВНаметі мангал BioLite, тож можна насмажитись м’яса, овочів, креветок чи зефірок. Його особливість – під час згоряння деревини чи вугілля майже немає диму, тож одяг не набирає запаху і ви зможете комфортно йти вранці на роботу. Про наявність мангалу завжди повідомляємо на нашій сторінці у фейсбуці.

Ми любимо посидіти біля затишного вогню. Та вогнище розпалюємо лише тоді, коли місце під нього уже було до нас та тільки у тому випадку, якщо ВСІМ учасникам НічВНаметі це зручно. Для приготування м’яса, овочів, риби на грилі ми часто беремо магнал BioLite, що працює практично без диму.

Розваги учасники забезпечують самостійно. Якщо у вас є щось цікаве – будь то слеклайн, бадмінтон, волейбол, карткові ігри, твістер, SUP чи будь що інше, – беріть з собою 🙂

Слідкуйте за нашою сторінкою у facebook – усі новини та події ми анонсуємо саме там 😉