Привіт, друзі!

З вами на зв’язку Антон Прохоров і Христина Присяжна. Ми ведемо роботу над ПроПоходи, найкрутішим українським проектом про туристичне спорядження і мандрівки з рюкзаком.

Часом в роботі нам допомагають й інші захоплені походами мандрівники.

Нижче ми розкажемо про кожного з нас детальніше.

Антон Прохоров. Засновник блогу ПроПоходи. Свої перші гірські кроки зробив 27 років тому в Алтайських горах. Зараз живе і працює в Києві. Обожнює гори, рух, складні задачі і легке спорядження.

10295275_790347337681055_7996473626643448916_o

Христя Присяжна. Ідейний натхненник блогу ПроПоходи. В спорті відколи себе пам’ятає. В горах – трішки менше. Родом з Тернополя, живе і працює в Києві. Обожнює гори, каяки і білу воду, незабутні заходи сонця, і майже завжди просипає світанки.

Христя в горах

Олександр Бондарчук aka Shurik. Співавтор блогу ПроПоходи. Дуже любить хороший гумор, подорожі і гори. Якось, щоб дотримати слова, змушений був написати відгук про похід і … понеслось. Пише під девізом: «Автору було мало письменницьких страждань, він прагнув ще й читацьких». Автор блогу Люди Так Не Ходять: https://facebook.com/Люди-Так-Не-Ходять-1916403148639631/

Марина Сухомлинова. Співавтор блогу ПроПоходи. Вперше потрапила в гори раніше, ніж почала ходити:) Відвідала більше 60 країн та здійснила навколосвітню подорож. Була в походах в Криму, Карпатах, Норвегії, Туреччині, США, Перу, Болівії, Чилійській Патагоніі та Новій Зеландії, піднімалась на 6088 м. Автор блогу marinatravelblog.com

Олексій Кузенко. Співавтор блогу ПроПоходи. Жага до походів сформувалась в Криму, під час перших спроб дикого відпочинку. Вчився ставити намет вже в 3 роки. Подорожував Карпатами, Кіпром, Майоркою, Грецією і Альпами.

Максим Перепелиця. Співавтор блогу ПроПоходи. Вважає що єдине заради чого потрібні відомості про автора, це підняти довіру читача до його ідей шляхом авторитарного тиску. Ним, і тільки ним, закриваються двері до критичного осмислення написаного. А подібне виглядає досить нещиро під критикою, на якій побудовані всі його публікації. Тому, не вірте йому на слово – перевіряйте 😉 Ідейний натхненник екіпірувального центру Туркул.