Карта добрих магазинів туристичного спорядження

Незважаючи на те, що ПроПоходи отримує комісію від ваших покупок в туристичному магазині Вершина та мережі туристичних магазинів Gorgany, ми знаємо, що часом необхідно придбати щось тут і зараз. Для цього ми підготували для вас карту добрих, на нашу думку, магазинів туристичного спорядження в Україні.

Запрошуємо вас приєднатись до формування карти, аби інші читачі, навіть в незнайомому для себе місті, змогли швидко зорієнтуватися і знайти потрібні речі.

Як це правильно зробити.

Якщо ви хочете порадити певний магазин, в якому вже робили покупки.

Подумайте чи він відповідає наступним критеріям:

  • висока якість консультації;
  • привітність персоналу;
  • готовність допомогти вирішити всі питання;
  • чистота магазину;
  • сучасний асортимент, гідний свого регіону.

Останній пункт говорить, що в магазині можна з нуля зібратись в похід Карпатами із сучасним уявленням про спорядження. Ми не можемо говорити, що магазин є сучасним в асортименті, якщо в ньому відсутні, приміром, інтегровані системи чи надувні килимки.

Все збігається? Лишайте коментар на цій сторінці. Коли магазин набере 10 рекомендацій від читачів, або коли ми відвідаємо його особисто, він з’явиться на нашій карті.

Якщо ви мали негативний досвід в одному з магазинів, що є на карті.

Детально опишіть в коментарях, що саме сталося. З датами і іншими уточненнями. Чим більше інформації, тим краще. Уникайте емоцій і гарячих висловлювань. Ми фільтруємо такі речі. Лише холодна аргументована позиція.

Ми зв’яжемось з керівництвом магазину і передамо ваше зауваження. Якщо зауваження будуть регулярними, а магазин не буде налаштований на їх виправлення, він зникне з карти.

Важливо! Якщо магазину немає на карті – не значить, що він поганий. Можливо, ми ще не побували у ньому або його ніхто не порадив. Але ті, що є, 100% добрі.