Фонд Добрих Справ для Карпат – це наша спроба вплинути на розвиток похідної інфраструктури в Українських Карпатах. 

Похідна інфраструктура – це об’єкти, які впливають на комфорт і безпеку туристів-рюкзачників і знаходяться поза цивілізацією. Туристичні стежки, стоянки, джерела, вказівники, притулки і т.д. Всі вони потребують догляду, відновлення і вдосконалення. І ми спробуємо, бодай частково, налагодити ці процеси.

Наповнення фонду на сьогодні відбувається за рахунок коштів, які ви сплачуєте за путівники Карпатами. Мінімум 5 грн з кожного путівника потрапляє в Фонд.

Кошти фонду доступні для цільового використання як його організаторам, так і активним і відповідальним мандрівникам, які вирішили зробити добру справу для Карпат (прибрати сміття, прочистити стежку, налагодити джерело, вставити шибки в притулку, etc.). Доступ до коштів здійснюється за грантовим принципом. Комісія – ми, автори блогу ПроПоходи. Грошима з фонду можуть бути оплачені лише матеріали, а не робоча сила.

Якщо ви задумали корисну для Карпат справу і вам бракує на неї коштів – напишіть нам. Якщо ваша ідея припаде нам до смаку, ми підтримаємо її матеріально.

За 2021-ий рік:

5540 грн

Надійшло з продажу путівників

26700 грн

Надійшло від наших партнерів

В 2021-му році кошти з Фонду були витрачені на відновлення маршруту Старим Кордоном на ділянці г. Плоска – г. Чорна Клива – г. Мала Братківська – г. Велика Братківська – г. Гропа – г. Дурня – г. Пантир – Перевал Легіонів.

Відео з відновлення стежок можна поглянути на нашому каналі. Як приклад, відео з однієї з акцій: