Фонд Добрих Справ для Карпат – це наша спроба вплинути на розвиток похідної інфраструктури в Українських Карпатах. Старт проекту – вересень 2018 року.

Похідна інфраструктура – це об’єкти, які впливають на комфорт і безпеку туристів-рюкзачників і знаходяться поза цивілізацією. Туристичні стежки, стоянки, джерела, вказівники, притулки і т.д. Всі вони потребують догляду, відновлення і вдосконалення. І ми спробуємо, бодай частково, налагодити ці процеси.

Наповнення фонду на сьогодні відбувається за рахунок коштів, які ви сплачуєте за путівники Карпатами. Мінімум 5 грн з кожного путівника потрапляє в Фонд. Якщо ви бажаєте долучитись до наповнення фонду незалежно від путівників – дайте нам знати.

Кошти фонду доступні для цільового використання як його організаторам, так і активним і відповідальним мандрівникам, які вирішили зробити добру справу для Карпат (прибрати сміття, прочистити стежку, налагодити джерело, вставити шибки в притулку, etc.). Доступ до коштів здійснюється за грантовим принципом. Комісія – ми, автори блогу ПроПоходи. Грошима з фонду можуть бути оплачені лише матеріали, а не робоча сила.

*Детальніше про грантовий доступ до коштів для читачів ПроПоходи та про умови і правила подачі заявок ми напишемо, коли сума Фонду сягне 2000 грн.

На 18.08.2020:

0 грн

Доступно в Фонді

4468 грн

Витрачено з Фонду

Звітність про використання ресурсів Фонду розміщується у відкритому доступі.

Наші організаторські здібності і досвід в реалізації проектів кажуть, що ідея Фонду має великий шанс на успіх. А в якості мотивації до добрих справ, погляньте наше відео з прочистки величезного завалу стежки на маршруті #10. Люди на відео – наші читачі, що відгукнулись на заклик про допомогу. А хлопці з бензопилами – наші друзі з Їdlo, що теж в мить погодились на добру справу. Бо добрі справи робити легко і приємно 😉