Шукаєте ідеї для нових мандрівок? Чи хочете поділитись власним досвідом? Тоді вам до нас!

Щомісяця ми запрошуємо любителів пригод на вечірні посиденьки у лекторії ПроПоходи в найбільшому туристичному магазині України, Магазин “Бізон”, що у Києві на Ахматової 48А.

Тут досвідчені мандрівники розповідають про місця, де вони бували, діляться особливостями підготовки подорожей та лайфхаками, що стали їм у нагоді.

Відвідування – безкоштовне. Попередня реєстрація – обов’язкова. Не баріться з заповненням анкети, бо ліміт – 80 осіб і після досягнення цієї цифри реєстрація закривається. Все ж, магазин не гумовий 🙂

Якщо ваші плани змінились, і вам не виходить відвідати лекцію, повідомте нас, аби ми змогли запросити на ваше місце інших бажаючих.

Магазин “Бізон” забезпечує відвідувачам тепле приміщення, комфортні сидіння, гарячі напої та печиво.

До кожної лекції ми створюємо подію на нашій сторінці у фейсбуці, де можна прочитати деталі лекції, задати питання та знайти посилання на анкету попередньої реєстрації. 

Як дізнатись, коли наступного разу буде лекція? Слідкуйте за подіями на нашій сторінці у facebook:  https://www.facebook.com/pg/propohody/events/. Усі заходи ми анонсуємо саме там 😉

А після події ми завантажуємо відео з лекцією на наш YouTube канал.

Ви любите самостійно організовувати подорожі у незвичні місця для українських туристів? Любите бувати у віддалених від цивілізації точках? Хочете розповісти про свої пригоди у лекторії ПроПоходи? Заповнюйте заявку!

Вмієте надавати першу домедичну допомогу на висоті більше 6000 м н.р.м.? Знаєте, як правильно підготуватись до ультрамарафонів? Самостійно зробили із легкового авто міні-будинок на колесах? Одним слово, якщо маєте знання та досвід, що стануть в пригоді іншим мандрівникам – заповнюйте заявку!