Банк Спорядження – це коли ви користуєтесь найкрутішими новинками спорядження лише за відгук про них.

Хочете почитати огляди тих, хто скористався банком? Тисніть сюди.

Ідея і реалізація проекту 

Банк Спорядження – це проект ПроПоходи, метою якого є насичення україномовного медіа простору інформацією про цікаве сучасне туристичне спорядження. Додатковий бонус – можливість будь-кому безкоштовно спробувати найкрутіші новинки.

Для реалізації ідеї ми домовились з найбільшими дистриб’юторами та виробниками залишати спорядження, по якому написано огляд, на балансі ПроПоходи. Далі, заповнивши заявку, ним безкоштовно можуть скористатись у своїх мандрівках читачі ПроПоходи та блогери. Таким чином кожна одиниця спорядження за життя продукує більше інформації, адже проходить багаторазовий цикл тестування різними мандрівниками.

Як отримати спорядження, якщо ви читач ПроПоходи?

Оберіть спорядження, яке бажаєте взяти з собою в наступну мандрівку, користуючись таблицею доступного спорядження за наступним посиланням: https://goo.gl/cWdSNt Червоні клітинки – спорядження зайняте. Білі – вільне.

Пам’ятайте:

 • Ми надаємо в користування максимум одну одиницю спорядження в руки (крім аксесуарів, що відмічені жовтим), на термін максимум 2 тижні
 • Якщо ваша мандрівка вимагає іншого, ніж прописано в умовах, напишіть нам про це. Ми зможемо досягнути компромісу.
 • Повторно брати одну і ту ж річ не можна.

Тут, окрім контактних даних, потрібно вказати лінки на ваші аккаунти у Facebook та Instagram. Вказуючи дати користування спорядженням при заповненні гугл-форми не забувайте, що його варто отримати за два дні до запланованого походу, і відправити не довше, ніж два дні після походу. Цього часу цілком вистачає для затримок із доставкою, попереднього огляду перед мандрівкою, чистки і просушування спорядження після неї та вчасної відправки.

Посилання на гугл-форму: https://goo.gl/forms/BOMKuBcvE3gQ0cOj1

Щонайменше за тиждень до зазначеної вами дати, ми відправимо лист із підтвердженням або відмовою, що на ці дати ми оберемо іншого користувача спорядження. Якщо на одні і ті ж дати ми отримаємо кілька заявок на одиницю спорядження, перевага надаватиметься в наступному порядку:

 • блогери, що пройшли авторизацію ПроПоходи;
 • читачі, що йдуть у спільну мандрівку з ПроПоходи за проектом Hike Your Own Hike;
 • читачі, що йдуть у власні походи.

Якщо ви отримали підтвердження броні на спорядження, це рішення залишається незмінним до тих пір, поки ви самі не відмовитесь від резерву.

Якщо ви вирішили відмовитись від спорядження, якнайшвидше повідомте про своє рішення ПроПоходи через пошту або соціальні мережі, аби ми внесли зміни в таблицю доступного спорядження.

Зверніть увагу! Іноді лист із підтвердженням або відмовою може попасти у папку “Спам”. Будь ласка, перевіряйте її.

Для гарантії збереження та повернення спорядження читач вносить заставу. Суму застави кожної одиниці спорядження можна переглянути в таблиці доступного спорядження.

Застава надсилається на банківську картку за 4 дні до запланованого походу та повертається одразу після того, як ПроПоходи отримає спорядження. Банківську комісію оплачує читач. Не забувайте повідомити ПроПоходи про внесення застави.

Якщо ви хочете скористатись спорядженням під час спільної мандрівки з ПроПоходи (проект HikeYourOwnHike), вносити грошову заставу не потрібно. У її ролі може виступати будь-який цінний документ (наприклад, закордонний паспорт або водійське посвідчення), що залишається в ПроПоходи на період користування спорядженням.

Доставку спорядження в обидва боки перевізником Нова Пошта читач оплачує самостійно. Сума страхування дорівнює сумі застави і зазначена в таблиці доступного спорядження. Посилка обов’язково має бути застрахована.

В разі користування спорядженням в мандрівці HikeYourOwnHike, спорядження до старту походу та від фінішу походу доставляється безкоштовно.

В решті випадків у переддень зазначеної у заявці дати ПроПоходи здійснюють відправлення спорядження перевізником Нова Пошта. Все ж, просимо нагадати нам про відправлення спорядження за день до зазначеної дати.

Важливо! До кожної одиниці спорядження користувач отримує комплектуючі: наприклад, до спальника – компресійний чохол, до намету – комплект кілків та відтяжок, до надувних килимків – набір для ремонту. Як саму одиницю спорядження, так і комплектуючі користувач зобов’язується перевірити перед мандрівкою на предмет пошкоджень та наявності. Якщо виявлено пошкодження, про це варто одразу повідомити ПроПоходи, додаючи до детального опису фото. В даному випадку ви не будете відповідальним за ремонт спорядження. При неможливості користування даною одиницею спорядження ми спробуємо здійснити її заміну.

Беручи спорядження у мандрівку, ви стаєте відповідальним за його збереження, цільове використання та догляд за ним. Читач несе матеріальну відповідальність за спорядження. Пошкодження, що стали результатом необережного або невмілого ставлення, ремонтуються за кошт читача. Сума ремонту утримується із застави.

БанкСпорядження – наче двостороння угода. З одного боку, блогери та читачі можуть безкоштовно скористатись найсучаснішим спорядженням. З іншого боку – ми прагнемо збільшення україномовного контенту про туристичне спорядження. І найкращим варіантом, на даний момент, ми бачимо поєднання деталізованих оглядів з нашого боку та об’єктивних і щирих відгуків мандрівників з іншого. Тож від читачів, які користуються проектом Банк спорядження, ми вимагаємо наступне:

 1. Три пости у соцмережах. Перший – при отриманні спорядження розкажіть куди ви з ним будете подорожувати. Другий – фото з походу зі спорядженням і парою слів про нього, можливо з першими враженнями. Третій – розгорнутий відгук після походу. Пости мають бути у загальному доступі. 
 2. Розгорнутий відгук має містити щонайменше три фото та 1500 знаків тексту. У нас немає вимог до змісту написаного, це ваш досвід користування і ваш відгук. Будьте максимально об’єктивними при написанні.
 3. Пости у соцмережах мають містити хештег #БанкСпорядження та активне посилання на ПроПоходи (Фейсбук) або @propohody (інстаграм). Це сприятиме популяризації проекту та його більшій впізнаваності. Окрім того, це дозволить ще краще побачити користь від проекту нашим партнерам.
 4. У листі про відправку вам буде надіслано посилання на обране спорядження на сайтах наших магазинів-партнерів. Кожен пост має містити хоча б одне посилання, саме у тому вигляді, в якому ви його отримали у листі. Останнє дуже важливо, адже лише у такому вигляді  спрацьовує реферальна система. Якщо ви перейдете за посиланням і скопіюєте його з рядка браузера, воно вже не діятиме.

Обов’язково почистіть і просушіть спорядження. Саме для цього ви зазначили два додаткових дні після походу. Відправте спорядження з усіма комплектуючими, які були вам надіслані Новою Поштою на те відділення і на того отримувача, які були вказані в листі із номером транспортної накладної або у квитанції відправки. Пам’ятайте, що відправка спорядження здійснюється за ваш рахунок.

Про будь-які пошкодження спорядження, які сталися під час використання, одразу повідомте ПроПоходи, щоб ми заклали час на його ремонт перед відправкою наступному читачеві.

Після того, як ми отримаємо спорядження і перевіримо його чистоту, комплектацію та цілісність, а також ваші відгуки у соцмережах, застава буде повернута на картку, яку ви вкажете. Комісію за переказ оплачує користувач Банку спорядження.

В разі недотримання умов щодо публікацій з застави буде утримано суму з розрахунку 2% заставної вартості спорядження за день перебування спорядження у читача.

При поверненні брудного або непросушеного спорядження ми утримуємо 5% заставної вартості.

При пошкодженні спорядження з застави буде утримано суму вартості ремонту.

В разі втрати комплектуючих з застави буде утримано суму на їх компенсацію.

Як отримати спорядження, якщо ви блогер?

Ті ж умови, плюс: 

 • пріоритет у бронюванні спорядження;
 • пересилка спорядження за рахунок ПроПоходи;
 • на кожну одиницю спорядження для перших трьох блогерів, що зроблять огляд, передбачений невеликий гонорар;
 • посилання на якісні огляди будуть розміщені на сторінках соцмереж ПроПоходи, відповідно, автор отримає безкоштовну рекламу власного блогу з досить високим охопленням аудиторії.