Співпраця з магазинами туристичного спорядження

Якщо ви купуєте спорядження у нашого партнера, магазину Вершина за цим посиланням, ми отримуємо невелику комісію на розвиток проекту, водночас ви не витрачаєте жодної додаткової копійки. 

ПроПоходи – абсолютно незалежне джерело інформації. Жодна зовнішня сторона не впливає на зміст оглядів. Так лишатиметься і надалі.

Аби ресурс міг існувати і розвиватися, ми маємо отримувати доходи. Водночас, монетизація має мінімально впливати на відвідувачів і не конкурувати з головною цінністю ПроПоходи – довірою читачів.

Одним з видів монетизації, який виконує поставлені вимоги, є партнерство з магазинами туристичного спорядження.  

Якщо ви прийняли рішення купити спорядження – скористайтесь посиланнями, що розміщені в кінці оглядів чи під відео на нашому YouTube каналі. Ви не сплатите жодної додаткової копійки, а ПроПоходи отримує невелику комісію від магазину-партнера. Таким чином, без втрат з вашої сторони ви підтримаєте проект і дасте нам можливість розвиватись. Знову ж таки, для вас.

Кожне посилання працює як вхід на сайт. Ви можете здійснювати будь-які покупки. Ми отримаємо комісію за всі товари.

Першим в якості партнера ми вибрали сучасний інтернет-магазин Вершина, який, на нашу думку, відповідає наступним вимогам:

  • високий рівень обслуговування та уваги до клієнтів;
  • широкий асортимент спорядження;
  • зручна і зрозуміла навігація по каталогу;
  • швидка реакція на наші запити;
  • зрозумілий алгоритм гарантійного обслуговування і повернення товарів.

Впевнені, ви відчуєте згадані переваги, якщо скористаєтесь їхнім сервісом.

Ми усвідомлюємо, що магазин не має української версії сайту, та однією з умов співпраці є українізація магазину, над якою зараз активно ведеться робота.

Вершина - магазин туристичного спорядження

Важливо! Якщо у вас з’явилися претензії до магазину-партнера, дуже просимо сповістити нас. Ми тримаємо зв’язок з керівництвом магазину і можемо зі свого боку висловлювати побажання і зауваження.